Pak de popcorn! Het is tijd voor films met de letter P. Niet een al te makkelijke letter kwam ik achter. Het is schijnbaar niet een veel voorkomende begin letter als het gaat om pakkende titels voor een film of serie. Gelukkig hebben we onze redactie om ons nog wat tips te geven. Denken jullie ook weer mee?

Auteursrecht: Wilson Webb – © 2013 Alcon Entertainment, LLC

Alena
Voor de letter P ga ik voor de film Prisoners met Jake Gyllenhaal, Hugh Jackman en Paul Dano. Ik ben geen nagelbijter, maar als ik dat wel was geweest was ik mijn nagels kwijt geweest. De spanning in deze film is echt om te snijden en de emoties die Hugh Jackman voelt zijn ook zo intens. Jake Gyllenhaal is ook onwijs goed als detective Loki en Paul Dano haalt het bloed onder je nagels vandaan. En daarom is het zo’n dikke aanrader.

Lisa
Dat moet toch wel mijn ultieme comfortfilm ‘Perfect’ zijn uit 1985, met Jamie Lee Curtis en John Travolta in de hoofdrol. Een beetje fout, maar wel ontzettend vermakelijk en een banger van een soundtrack!

Linn
Platvoet! Oftewel Platvoet en zijn vriendjes oftewel the Land Before Time. De eerste film is natuurlijk de beste, maar ook het heftigste. Je maakt kennis met de vijand Ruigtand, een t-rex die de vijand is van de vele dinosaurussen. Je maakt kennis met Platvoet zelf, Fladder, Becky, Sera en natuurlijk Punt! Wat volgt is nog veel meer avonturen, want ik geloof dat er inmiddels al 13 avonturen bestaan. Ik ga stiekem ook nog een serie noemen: Prett Little Liars! Deze serie heb ik echt heel hard gebinged! Helaas hield het avontuur na 7 seizoenen op en werd A eindelijk ontmaskerd.

Patricia
Er kan maar één titel zijn en dat is ook zeker een van mijn meest favoriete films, Pirates of the Caribbean. Met natuurlijk alle opvolgende delen. Ik vind hoe Johnny Depp de rol van Captain Jack Sparrow op zich neemt fenomenaal. Ik heb het eerste deel al zo vaak gezien en hij verveelt mij gewoon niet.

Sam
Ik kies voor “Pulp Fiction” en “Planet Earth”. “Pulp Fiction” is een iconische film geregisseerd door Quentin Tarantino, bekend om zijn niet-lineaire verhaallijn, scherpe dialogen en onvergetelijke personages. De film verweeft meerdere verhaallijnen van misdaad en moraliteit en blijft boeien met zijn unieke stijl en onverwachte wendingen. Het is een meesterwerk dat zowel vermakelijk als diepgaand is. Daarnaast is “Planet Earth” een absolute must-see. Deze natuurdocumentaire-serie, geproduceerd door de BBC, toont de verbluffende schoonheid en diversiteit van onze planeet. Met de prachtige stem van David Attenborough, die de serie van commentaar voorziet, biedt deze serie een diepgaande blik op de wonderen van de natuur, van de diepste oceanen tot de hoogste bergen. Het is een visueel spektakel dat respect en bewondering voor de natuurlijke wereld inspireert.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.