In het voorjaar van 2012 komt de legendarische vechtserie Mortal Kombat uit voor de PlayStation Vita. In de game krijg je nieuwe gameplay kenmerken en nieuwe content.

Met meer dan drie miljoen verkochte units wereldwijd is Mortal Kombat de best verkochte vechtgame van het jaar en heeft de game verschillende “Best Fighting Game of 2011” prijzen gewonnen, waaronder Spike TV’s 2011 Video Game Awards

Nu deze vaart ook doorzetten in 2012 en wie weet kan er nog een prijsje aan de kast toegevoegd gaan worden.De nieuwste game in de franchise maakt gebruik van innovatieve 2D vechtmechanieken en introduceert een aantal nieuwe gameplay kenmerken, zoals het Tag Team, Challenge Tower en een uitgebreide verhaalmodus. Binnenkort dus meer nieuws over deze mogelijkheden!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.