Konami heeft aangekondigd dat de actie epos Ninety-Nine Nights II in Europa zal uitbrengen voor de Xbox360. In de game beland je in een verwoeste wereld, jij als Ninety-Nine speler neemt het op tegen allerlei vijanden in spectaculaire gevechten.

Het spel kan gespeeld worden vanuit vijf verschillende perspectieven, waaronder die van de mensen, Elfen en Goblins. Dol op vechten? Dan zou de ‘Last man Standing’ free-for-all vast een peulenschil voor je moeten zijn. Je krijgt een eigen achtergrond verhaal en unieke skills per ras.

Een uitgebreide vechttitel die honderden vijandelijke wezens tegelijkertijd op je scherm kan laten verschijnen. Gebruik je skills om combo attacks te maken en gebruik de wapens die binnen handbereik liggen. Aan het einde van iedere schermutseling moet de speler het opnemen in een ‘Titanic Boss Battle’ tegen de kampioen van hun huidige tegenstander. Je moet hierbij snel bewegen en er achter zien te komen wat de zwakke punten zijn van je op het oog onverslaanbare monster.

Samen spelen is ook mogelijk door de two-player co-op online mode. Naast de gevechten die je kan doen bevat deze optie ook een online ranking board waarin je het eigenlijk tegen andere helden opneemt over de hele wereld.Ninety-Nine Nights II zal in het voorjaar van 2010 verschijnen, alleen voor de Xbox360. Nog een paar screenshots, de boxart en een movie van de game hieronder:

© 2010 Konami Digital Entertainment Ninety-Nine Nights is a trademark of Microsoft Corporation.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.