Onderzoekjes, we zijn er dol op, toch? Vandaag kwam ik er één tegen die ik best leuk vond om toch even onder de aandacht te brengen. Het zit namelijk zo, vrouwen, die vast zelf niet gamen, ‘zeuren’ dan hun man teveel gamed. Call of Duty is helemaal een boosdoener.Uit het onderzoek, dat uitgevoerd is door MyVoucherCodes, laat weten dat één op de vijf vrouwen haar man heeft gedumpt omdat hij teveel zou gamen. Uit het onderzoek dat is gehouden op een Engelse budgetsite laat 80 procent van de vrouwen weten dat haar man teveel tijd besteedt aan het gamen. 70 procent heeft aangegeven dat gamen een oorzaak kan zijn om ruzie over te hebben. Het kan nog gekker, uit het onderzoek is naar voren gekomen dat dus Call of Duty een hele verkeerde game is en een wig kan drijven in relaties… Als de rollen zijn omgedraaid klagen de mannen net zo hard over de vrouwen. 72 procent laat namelijk weten dat ze vinden dat hun vrouw teveel tijd achter het internet doorbrengt, waarvan 6 procent dit als reden heeft gebruikt om de relatie te verbreken.

wrote
Women are indeed becoming more and more immersed in gaming and online culture, where previously it was seen as more of a male dominated pastime.

Voor elk is wel wat te zeggen natuurlijk. Waar moet je je nu meer aan irriteren? Iemand die contant zit te gamen? Of iemand die de hele tijd maar zit te surfen op internet?Bron: vg247

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.