SANEI heeft een complete set Star Fox plushies aangekondigd, en ze zien er geweldig uit. Fox McCloud, Falco Lombardi, Peppy Hare en Slippy Toad krijgen allemaal hun eigen knuffelvorm. Een releasedatum is er nog niet, maar de timing is natuurlijk geen toeval.
Want Nintendo heeft vandaag ook officieel bevestigd dat Star Fox naar de Switch 2 komt, en wel op 25 juni 2026, exclusief voor de Switch 2. Het gaat om een cinematische remake van Star Fox 64, met vernieuwde looks voor de hele crew. De characters zien er wat dierlijker uit dan voorheen, en er is een grotere focus op het verhaal met nieuwe cutscenes en cinematics. Er is zelfs een aparte proloog over de vader van Fox, James McCloud. Digitaal kost de game €49,99.
De multiplayer is flink uitgebreid, met teams van vier waarbij je kunt spelen als characters van zowel de Star Fox als de Star Wolf crew. Verder zijn er moeilijkheidsgraden toegevoegd, is er een co-op modus waarbij twee spelers de Joy-Con 2 splitsen (de een stuurt, de ander schiet), en wie een USB-camera heeft aangesloten kan zijn eigen gezicht als filter gebruiken voor de characters.
Nintendo maakte de aankondiging via een broadcast op de Nintendo Today-app, zo’n beetje zonder waarschuwing vooraf. De 15 minuten durende uitzending liet meteen een flinke hoeveelheid gameplay en details zien. Dit alles volgt op weken van geruchten dat er een Star Fox-game aan zat te komen, en die geruchten bleken dus te kloppen.
Fox McCloud dook ook al op in The Super Mario Galaxy Movie, ingesproken door Glen Powell. Het is duidelijk een goed jaar voor de vulpes van het Lylat System.
