Play’n GO heeft met Unigoat een vrolijke nieuwe slotgame uitgebracht die zich afspeelt op een cartooneske boerderij. De hoofdrollen zijn voor drie supergeiten, Griffin (groen), Gilberta (roze) en Gaston (blauw), die elk hun eigen superkracht meebrengen. De game is sinds eind augustus 2026 beschikbaar bij online casino’s die spellen van Play’n GO aanbieden.
Het basisspel draait op een raster van 5×3 met 20 vaste winlijnen van links naar rechts. Een Wild vervangt alle symbolen behalve de drie geiten zelf. Tijdens het gewone spel vullen de geitensymbolen permanente potten, en zodra die vol genoeg zijn ontgrendel je de hoofdfeature. Wie Temple of Three van Play’n GO al kent, weet dat de studio wel van thema’s met karakter houdt.
De bonusronde heet The Goatening Free Spins en dat is waar het echt leuk wordt. Het raster groeit naar 5×5 en linksonder verschijnt een 2×2 Unigoat Cash Collector die Power Rings en Golden Cabbages verzamelt. Power Rings maken de verzamelaar groter en leveren extra free spins op.
Elke geit brengt daarbij zijn eigen kracht mee, Griffin breidt de rijen uit tot 5×8, Gilberta ontgrendelt Bounty Rewards en Gaston voegt multipliers toe aan de prijzen. Play’n GO belooft dat de drie krachten ook samen kunnen werken, waardoor de bonusronde behoorlijk uit de hand kan lopen.
Wie na Unigoat trek heeft in nog meer Play’n GO, kan ook even bij Moon Princess Extreme langskijken. Dat belooft wat!